O mnie

W skrócie o sobie mógłbym napisać: miłośnik outdoor-u, górskich wycieczek, obcowania z przyrodą, lubiący aktywnie spędzać czas, mający mnóstwo zainteresowań i nie bardzo chcący z czegokolwiek zrezygnować:)
Na koniec spragniony przygód podróżnik…Słowo podróżnik to słowo klucz dla tego bloga, gdyż to głównie na tym chce skupić jego treść – nie wykluczając kochanych gór:) Je darzę specjalnym zamiłowaniem i lubię oraz realizuję wszystko co z nimi związane: wspinaczka, trekking, alpinizm.

Z tym podróżowaniem to jednak nie zawsze tak było…odkąd pamiętam dokuczała mi mocno choroba lokomocyjna i jej wpływ na moje życie był tak duży, że nigdzie nie jeździłem. W wycieczkach szkolnych rzadko uczestniczyłem, a bywało i tak, że przejechanie miejskim autobusem kończyło się wysiadką kilka przystanków przed celem:) Dziś sam nie poznaję miejsca w którym się znajduję, gdyż udało mi się już być między innymi w: Anglii, Francji, Holandii, Gruzji, Japonii, Tajlandii oraz wielu innych miejscach i wciąż mi mało. Złapałem podróżniczego bakcyla, a mój “głód” podróżniczy cały czas rośnie:)
Lubię w podróżowaniu zdecydowanie przygodę – to, że nigdy nie wiesz do końca co dzień przyniesie. Odkrywanie nowych miejsc, poznawanie lokalnej kultury, a przede wszystkim ludzie, którzy tworzą historię. To wszystko staram się uwieczniać na zdjęciach, gdyż często są to chwile niezapomniane, które pozostaną ze mną do końca.

Dziś znalazłem swój sposób na podróżowanie. Czuję, że świat stoi przede mną otworem, a ja mam mnóstwo marzeń z tym związanych. Są wśród nich miejsca, które chcę odwiedzić, góry które chcę zdobyć, przygody, które chciałbym przeżyć oraz ludzie których chcę poznawać. Najfajniejsze jest to, że w tym wszystkim mój dobry Bóg jest razem ze mną i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe…Z moich wypraw mam zamiar tutaj się dzielić choć jeszcze sam nie wiem jaki to obierze kierunek i jak będę tego bloga tworzyć. Czas pokaże:)

Zapraszam Łukasz.